Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Sakarya Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne yapılan işlerle ilgili muhtarlardan gelen teşekkürlere bir yerini Erenler Kamışlı Mahallesi’nden geldi.

Vatandaşlar 6’lı masa için ne düşünüyor? Vatandaşlar 6’lı masa için ne düşünüyor?

Halk54 Haber Merkezi

Sakarya’yı şantiyeye çeviren ve Sakarya’nın 16 ilçesinde çalışmalarını sürdüren SASKİ’ye bu kez teşekkür Erenler İlçesi’nden geldi. Erenler Kamışlı Mahallesi’nde 3 bin 200 metrelik içmesuyu hattını yenilemeye alan SASKİ, bölgedeki 230  aboneye daha kaliteli, hijyen ve kesintisiz su için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

WhatsApp Image 2022-08-09 at 18.17.57

SOĞUK AYRAN DAVETİ

İçmesuyu hattının yenilenmeye başlamasıyla birlikte mahalle sakinleri adına bir açıklama yapan Kamışlı Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Kuru, “Mahallemizin içmesuyu hattı eskimeye başladı. Bu durumu ilettiğimiz SASKİ gerekli incelemesi sonrasında çalışmalarına başladı. Toplam 3 bin 200 metrelik içmesuyu hattıyla birlikte 230 hanemize kaliteli, hijyen ve kesintisiz su verilecek. Gece gündüz demeden Sakarya için çalışan Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yaptığı çalışmalar ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mahalle sakinlerimiz Başkanımız Ekrem Yüce’yi soğuk ayran içmeye davet ediyor. Eğer gelirse bizi şereflendirir” dedi.

WhatsApp Image 2022-08-09 at 18.20.10