Hüseyin Cumalı’nın özel haberi 

TV 264’te Son Düzlük isimli programı Raif Ugan ile birlikte yapan Kemal Turgaç son yılların en büyük skandalına imza attı. DSP eski Sakarya milletvekili Adayı da olan Köşe Yazarı Feridun Özdemir’i konuk eden Kemal Turgaç konu seçime geldiğinde muhalefete çok ama çok ağır sözlerle yüklendi.

 İzmit Körfezi’nden milyonlarca metreküp dip çamuru çıkarılacak  İzmit Körfezi’nden milyonlarca metreküp dip çamuru çıkarılacak

Aynı zamanda Sakarya Kunduracılar Esnaf Odası Başkanı olan Kemal Turgaç canlı yayında kan donduran sözleri sarf etti. Başkan kemal Turgaç, “ Mesela şöyle, ülkede şöyle bir durum var. Ben geçen gün muhalefetin gidip Cuma namazı kılmasını ben doğru bulmuyorum. Bugün o namazın bana göre bir değeri yok. Ben bir seçmen olarak söylüyorum bunu” diye konuştu.

Raif Ugan ile Feridun Özdemir’in ağzını bile açmadığı o anlarda çirkin yorumunu sürdüren Kemal Turgaç, “Çünkü siz bugüne kadar hiçbir zaman Cuma namazı bir demeç vermemişsiniz. Seçime 2 ay kala, ben bunu doğru bir strateji görmüyorum. Beni bu şekille kandırabileceğini zannediyorsan, ikna edeceğini zannediyorsan, ben o değilim. Daha reel gelmesini beklerim. Çünkü bu ülkede dinle başörtüsüyle o parti uğrattı dimi! Başka parti uğraşmadı. Sosyal dediğimiz, sosyalist dediğimiz partiler uğraştı. Şimdi bir baş örtülüye bir şey takmasını doğru bulmuyorum” dedi.

Kemal Turgaç’ın bu sözleri üzerine CHP, İYİ Parti, DEVA Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi Sakarya İl başkanlarının tepkisi ise merak ediliyor.