Cumhuriyet Halk Partisi önceki dönem ilçe yönetim kurulu üyesi Kemal Yıldırım, Arifiye Belediyesi Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu. 2024 yerel seçimlerinde Arifiye Belediye Başkanlığına talip olduğunu ilçe örgütünde yaptığı açıklamayla duyuran CHP'li Yıldırım, belediye başkanlığı aday adaylığı dosyasını Arifiye İlçe Başkanı Ali Gökpınar'a teslim etti.

MHP Hendek'ten Ak Parti Hendek'e ziyaret: "Cumhur İttifakı etle tırnak gibidir" MHP Hendek'ten Ak Parti Hendek'e ziyaret: "Cumhur İttifakı etle tırnak gibidir"

Yıldırım, yaptığı açıklamada "Hayatımı Arifiye’ye hizmet etmek için planladım ve bu hedefi doğrultusunda yıllardır gece gündüz uyumadan çalıştım. Gece gündüz uyumadan sokak sokak, kapı kapı Arifiye'de halkımız için, partimiz için çalıştım. Üzüldüğümüz oldu kırıldığımız oldu ama hiçbir zaman eğilmedik. Uzun bir yol ve yolculuktu. Sizlerle beraber hep birlikte kapı kapı gezdik. İlçe yöneticilik sürecimiz oldu,o dönemde örgütümüzle özellikle son genel seçimde sahada partimizi iktidara gelmesi için çok emek verdik. Bir oyun peşine düştük, bundan sonra da o oyun peşine düşmeye devam edeceğiz. Biz aday adayı arkadaşlarımızla rakip değiliz. Biz bir aileyiz. Cumhuriyet Halk Partisi o kadar büyük bir aile ki bu kadrodan belediye başkanı da meclis üyesi de milletvekili de çıkar. Ben yıllardır siyasetin içindeyim. Aday adaylık psikolojisini de biliyorum. O yüzden onlara da selam göndermek istiyorum. Hep birlikte Arifiye’de Cumhuriyet Halk Partimizi 31 Mart 2024 seçimlerinde zafere ulaştıracağız." ifadelerini kullandı.