Kılıçaslan, 2023 Genel Seçimi kapsamında saha ziyaretlerini sürdürüyor. Kılıçaslan son olarak Pamukova ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Sorunlar çok, çözüm İYİ Parti’de. #AzKaldı geliyoruz… 

Kılıçaslan, İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Pamukovalı esnaflar ile bir araya geldi. Gerçekleşen ziyarette açıklamalarda bulunan Kılıçaslan, Sorunların çok olduğunu dile getirerek: ‘’Pamukova ilçemizde esnaflarımız ile bir araya geldik. Zorlu çalışma ortamı ve olumsuz hayat şartları; esnafımızı anlatan en doğru olgulardır. Bu olgular çerçevesinde esnafımızı ziyaret ederek sohbet etme fırsatı bulduk. Teveccüh gösteren değerli esnafımıza şükranlarımızı sunarız’’ diye belirtti.  

Dertli çiftçimizin dermanı İYİ Parti’de. #AzKaldı geliyoruz… 

Kılıçaslan, İYİ Parti Pamukova İlçe Başkanı Kemalettin Yörük ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Pamukova Ziraat Odası Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeleyen Yaşar Ulukaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Kılıçaslan: ‘’ Pamukova Ziraat Odası Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeleyen Sayın Yaşar Ulukaya’ya hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ederim’’ diye konuştu.  

Dokumacı Söğütlü’de Dokumacı Söğütlü’de

‘’Geçmiş olsun’’ 

Geçirdiği traktör kazası sonucu yaralanan İYİ Parti Kocaali İlçe Teşkilatı kurucularından Suat Uçar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Kılıçaslan: ‘’ İYİ Parti Kocaali İlçe Teşkilatı kurucularından Sayın Suat Uçar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Bölgemizde sıkça rastlanan ve nice ocaklara ateş düşüren bu tür kazaların bir daha tekrarlanmamasını diliyorum’’ dedi.