14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesinde çalışmalarına hız veren İYİ Parti Sakarya Milletvekili A. Adayı Selçuk Kılıçaslan, Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran, İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Geyvede her hafta açılan Pazar esnaflarını ziyaret etti.

Kılıçaslan, Pazar esnafı ziyaretlerinde kendisine sorunlarını ileten vatandaşlara da "Biraz daha sabır az kaldı" diyerek: " Geyve teşkilatımızla birlikte Geyve Pazarı’ndayız. Pazarcı esnafımızın nabzını tutuyoruz. Geç saat olmasına rağmen tezgahlar hala dolu. Alım gücünün nasıl düştüğünü görmek isteyen pazar gezsin. Milletin yalana ve hamasete karnı tok. Herkes sandıkta gereğini yapacağız diyor. #AzKaldı. Bizler nasıl sorumluluk alıyor, memleketimizi karış karış geziyor ve milletimizin zaferi için çaba harcıyor isek, bu ülkenin her vatandaşı da 14 Mayıs'ta mutlaka sandık başında olup, sorumluluğunu yerine getirdiğinde ülkemizde her şey iyi olacak. Bu seçimlere katılım oranı tarihi bir rekor kıracak. Çünkü, her vatandaşımızın sorumluluğunun bilincinde olduğunu görüyorum" diye konuştu.

14 Mayıs'ta Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en önemli seçiminin yapılacağını vurgulayan Kılıçaslan, teşkilat ziyaretleri ve esnaf sohbetlerinde projelerinden de söz ederek, "Başta ilçe başkanlarımız olmak üzere tüm teşkilatımız ilçelerimizin sorunlarına hakim ve çözümü hazır. 14 Mayıs'ta milletimizden aldığımız yetkiyle Türkiye iyi olacak" dedi.

Cumhurbaşkanlığı kabinesi Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanlığı kabinesi Resmi Gazete'de

Selçuk Kılıçaslan GeyveSelçuk Kılıçaslan Geyve 6Selçuk Kılıçaslan Geyve 3Selçuk Kılıçaslan Geyve 5