Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı İl Başkanı Ahmet Uçak ve Karasu Belediye Başkan Adayı Hasan Sarıoğlu ile birlikte ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, “Esnafımızın derdi büyük, esnafımız adeta bitmiş durumda. Her gün değişen ekonomik durum illallah ettirmiş. Bir yandan da belediyelerden hizmetin en kötüsünü görmüş. Bizler İYİ Belediyecilikle tanıştırdığımızda vatandaşımızın ve esnafımızın nasıl canlandığını, bir belediyenin nasıl çalışması gerektiğini herkese göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Alemdar AK Parti ve MHP ilçe teşkilatlarını ağırladı Başkan Alemdar AK Parti ve MHP ilçe teşkilatlarını ağırladı

Ziyaret sonrası vatandaşla bir araya gelen Kılıçaslan, “Vatandaşlarımızdan destek istiyoruz ancak biz istemesek de onlar cezayı sandıkta kesmeye çoktan karar vermişler” dedi.

ŞEHRİN MERKEZİNE İYİLİK GELECEK

Adapazarı Belediye Başkan Adayı Türker Ergül’ün doğup büyüdüğü Budaklar Mahallesi ve Doğancılar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Selçuk Kılıçaslan, “Adapazarı Sakarya’nın kalbi demek. Bizler Sakarya için gece gündüz çalışacağımıza söz veriyoruz. Türker kardeşimiz de aynı emeği Adapazarı için gösterecek. Şehrin merkezi olan Adapazarı’na İYİ’lik gelecek, güzellikler gelecek. Gerçek belediyecilik neymiş, tüm Sakarya İYİ Belediyecilik sayesinde görecek” dedi.

SERDİVAN GÜLECEK, SAKARYA GÜLECEK

İl Başkanı Ahmet Uçak, Serdivan Belediye Başkan Adayı Dr. Serbülent Gökhan Beyaz ve meclis üyesi adayları ile birlikte Serdivan Yazlık Mahallesi’nde esnafı ziyaret eden Selçuk Kılıçaslan destek talebini yineledi. Sakarya’nın gelişmesi için Serdivan’ın da gelişmesi gerektiğini vurgulayan Kılıçaslan, “Serdivan Sakarya’nın en büyük İlçelerinden biri. Üniversiteleriyle birlikte çok ciddi bir nüfus yoğunluğuna sahip ancak görüyoruz ki ne bir altyapı ne bir üst yapı ne de sosyal tesis anlamında çalışma yapılmış. Plansız programsız çalışmalar ile güzelim ilçe bir kaosun ortasında bırakılmış. Üç dönem burada hiçbir icraat yapamayan kişiler Sakarya için ne yapacak diye düşünmeden de edemiyoruz açıkçası. Neyse ki Sakarya ve Serdivan İYİ Belediyecilikle büyümeye devam edecek. Serdivan gülecek, Sakarya gülecek” ifadelerini kullandı.

Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor9Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor8Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor6Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor7Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor5Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor4Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor2Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor3Kılıçaslan Sakarya İyi̇ Olmayı Hak Ediyor