Meclis'te yeni dönem başladı: Milletvekilleri yemin ediyor Meclis'te yeni dönem başladı: Milletvekilleri yemin ediyor

Cumhurbaşkanlığı seçiminde kesin olmayan sonuçlara göre aldığı yüzde 5,28'lik oyla kilit bir rol oynayan ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın ikinci tur için tutumu merakla beklenirken, CHP'den Oğan hakkında yeni bir açıklama geldi. 

Halk TV'nin haberine göre, Kılıçdaroğlu'nun dün akşam Sinan Oğan ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiğini anımsatan Özkoç, "O görüşme gayet olumlu bir görüşmeydi. Sayın genel başkanımız (Oğan'ı) tebrik etti" diye konuştu.

"Milletimizin beklentileri ile ilgili düşüncelerimizde bir farklılık olduğunu düşünmüyorum" diyen Engin Özkoç, "Milli duruşumuzla ilgili bir farklılığımız olduğunu da düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Özkoç, "Bugün milletimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Umudum odur ki; bu birlik ve beraberlik gerçekleşir. Ve Türkiye doğru bir şekilde tekrar umuda yelken açar" dedi.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aldığı oy oranıyla dikkat çeken ve olası ikinci turun kilit ismi olan Sinan Oğan'la ilgili olarak, "Milletimizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. umudum odur ki bu birlik ve beraberlik gerçekleşir" dedi.