Nurettin Eryılmaz

Olay, 4 Eylül Pazartesi günü Adapazarı Atatürk Bulvarı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sokak köpeği tarafından kovalanan bisikletli çocuk, kaldırımda köpekten kaçmak için hızla ilerlerken o sırada kaldırımda yürüyen 46 yaşındaki Selim Pırıltı isimli adama çarptı. 

Çarpmanın etkisiyle Pırıltı yere düşerken trafik ışığının direğine çarparak yaralandı. Kaldırıldığı hastanede yapılan müdahale sonucunda Pırıltı’nın kaburgası 5 yerinden kırılırken, ciğerinde de yırtılma meydana geldiği tespit edildi. 

Motokurye ile hafif ticari araç çarpıştı: 1 yaralı Motokurye ile hafif ticari araç çarpıştı: 1 yaralı

4 gün önce bir ecza deposunda işe giren ve yaşadığı talihsiz kaza sebebiyle de 10 gündür işe gidemeyen Selim Pırıltı, yaşadığı mağduriyetle ilgili HALK54’e konuştu. 

Kaza sonrası çocuğun ailesiyle iletişim kuramadığını ve zor durumda kaldığını belirten Selim Pırıltı, “Olay 4 Eylül 2023 tarihinde meydana geldi. Adapazarı Atatürk Bulvarında ben kaldırımda yaya yolundaydım, yürüyordum. Bir köpek bisikletli çocuğu kovalıyordu. Köpekten kaçan bisikletli çocuk hızla bana çarptı. Çarpmanın etkisiyle o an yere düşüp trafik ışığının direğe savruldum. Çarpmanın şiddetiyle kaburgam 5 yerinden kırıldı, ciğerim yırtıldı. Çocuk ben ambulansa binmeden önce bana ailesini aradı ama ben onlarla hiçbir diyalog kurmadım. Gelmediler, görüşmediler. Kimseye ulaşamadım. Mağdurum, 10 günden beri çalışamıyorum. Şikayetçiyim.” dedi.