Kocaali'de kıskançlık yüzünden arkadaşı Cem Tuna tarafından öldürülen kuaför Savaş Aydoğan Gebze'de toprağa verildi.

Kocaali'de bir süredir ortada olmayan ve cinayete kurban gittiği düşünülen ödüllü Kuaför savaş aydoğan'ın öldürüldüğü ortaya çıktı. Savaş Aydoğan ortadan kaybolduktan sonra arkadaşa cem tuna da ortadan kaybolmuştu. cem tuna'nın babası oğlunun bu olayla ilgili olabileceğini düşündüğünü söylemişti. Konuyla ilgili açıklama yapan savaş aydoğan'ın annesi de oğlunun öldürüldüğünü düşündüğünü söylemişti.

Cem tuna geçtiğimiz gün Zonguldak Ereğli'de yakalandı ve cinayeti itiraf etti. Cem, cesedi, babası tarafından kendisine verilen fındık bahçesine gömdüğünü söyledi. Yapılan kazı sonucu Savaş'ın cesedi, fındık bahçesinde bulundu.

Otomobille çarpışan minibüs devrildi, şans eseri yaralanan olmadı Otomobille çarpışan minibüs devrildi, şans eseri yaralanan olmadı

Gözaltına alınan Cem T. cinayeti kıskançlık sebebiyle işlediğini söyledi. Cem'in aralarında ikisininde sevdiği Merve nedeniyle tartışma çıktığını sonrasında cinayeti işlediğini söylediği öne sürüldü. Cem T. öğle saatlerinde sorgusunun ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Adli tıptaki otopsi işlemlerinin ardından ailesi tarafından teslim alınan Savaş Aydoğan'ın cenazesi ise Gebze'de toprağa verildi.