Serdivan Yazlık İlkokulu Sınıf Öğretmeni Neslihan Yıldız, Eğitimin Nobel’i olarak tanımlanan Küresel Öğretmen Ödülünü kazanarak büyük bir başarının sahibi oldu.

Dünya genelinde 97 ülkeden binlerce eğitmenin katılımıyla yapılan değerlendirmede Küresel Öğretmen Ödülü (Global Teacher Award) ile onurlandırılan öğretmenimiz okul müdürü İbrahim Yılmaz ile birlikte Serdivan Kaymakamı Ali Candan, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere’yi ayrı ayrı ziyaret etti.

Hindistan’ın Yeni Delhi kentinde gerçekleştirilen törende mesleğine önemli katkılarda bulunan eğitimcilere verilen Küresel Öğretmen Ödülünü alan Yazlık İlkokulu Sınıf Öğretmeni Neslihan Yıldız’ın ülkemizi ve ilimizi gururlandıran başarısından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Serdivan Kaymakamı Ali Candan, İl Mili Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere öğretmenimizi tebrik ederek başarılarının devamını dilediler.

MEB duyurdu: O uygulama 81 ilde yasaklandı! MEB duyurdu: O uygulama 81 ilde yasaklandı!

küresel öğetmen ödülünü kazandı (5)küresel öğetmen ödülünü kazandı (2)küresel öğetmen ödülünü kazandı (3)küresel öğetmen ödülünü kazandı (1)