MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, “Biz Cadde54 ile düşüncemiz aynıdır. Mahkemenin kararına saygı duyuyoruz ama mahkemenin vermiş olduğu kararı  hukuken doğru bulmuyoruz” dedi.

HALK54.COM

Erdoğan'dan Sakarya'da 6'lı masaya eleştiri: El atına binen, tez iner Erdoğan'dan Sakarya'da 6'lı masaya eleştiri: El atına binen, tez iner

Serdivan’da yapılan Cadde54 ile ilgili MHP’nin zamanında mahkemeye başvurduğunu anımsatan gazeteci Hüseyin Cumalı, “Evet, her şey bitti. Cadde54 açıldı. Mahkemeler bitti. Şöyle arkaya dönüp baktığınız zaman ne düşünüyorsunuz! İyi mi yapmışınız, kötü mü yapmışınız” sorusunu TV264 ekranlarına Sapanca Özkum’dan canlı gelen Gazeteciler Soruyor isimli tartışma programında MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül cevapladı.

Gazeteciler  Zafer Tokuş, Safa Polat, Hakan Turhan ve Hüseyin Cumalı canlı yayın konuğu olan Bülbül, “Biz Cadde54 ile düşüncemiz aynıdır. Mahkemenin kararına saygı duyuyoruz ama mahkemenin vermiş olduğu kararı  hukuken doğru bulmuyoruz” dedi. Bakın Grup başkanvekili Bülbül Cadde54 ile ilgili neler konuştu!