Esnaf ziyaretleri kapsamında bugün Sakarya'ya gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener,  BMC'nin tesislerini söktüğü Karasu'daki fabrika arazini de ziyaret ederek, burada açıklamalarda bulundu.

Nurettin Eryılmaz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün şehir ve esnaf ziyaretleri kapsamında Sakarya’da vatandaşla bir araya geldi. Ziyaret programına Kocaali ilçesinden başlayan Akşener, burada halka seslendi, ardından esnaf ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti lideri Akşener, Kocaali ziyaretinin ardından Karasu'ya hareket ederek, Atatürk Bulvarı'nda vatandaşlarla buluştu. Burada da gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak halka hitap eden Akşener, daha sonra esnaf ziyaretine devam etti.

Akşener Karasu'daki esnaf ziyaretinin ardından BMC'nin tesislerini söktüğü Karasu'daki fabrika arazisini de ziyaret etti. İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır'dan konuyla ilgili bilgi alan Akşener, burada açıklamada bulundu. 

Başkan Keleş: Ulaşamadığımız kimse kalmayacak Başkan Keleş: Ulaşamadığımız kimse kalmayacak

Akşener, "Meydanda konuşurken, 'Allah bizi milletimize yalan söyleyenlerden eylemesin' demiştim. İşte apaçık bir yalan eylemiyle karşı karşıyayız. Bunu çok sıkı takip ederseniz, inşallah bizim iktidarımızda biz devlet olarak bu yatırımı yaparız" dedi. 

İYİ Parti lideri Akşener, BMC'nin Karasu'daki fabrika arazisi önünde yaptığı konuşmanın ardından Sakarya esnaf ziyareti programı kapsamında son durağı olan Ferizli'ye hareket etti.