Partisinin TBMM Grup başkan vekili de olan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Akyazılı muhtarların sorunlarını dinledi.

Zafer Partisi'nden il binasına 'polis promosyonu' pankartı Zafer Partisi'nden il binasına 'polis promosyonu' pankartı

Sakarya Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Erdal Erdem’in vefat eden annesinin cenazesine katılan Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Yeniorman Mahalle Muhtarı Ahmet Savaş, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Hüseyin Yazıcı, Altındere Gündoğan Mahalle Muhtarı Metin Yiğit, Bedil Tahirbey Mahalle Muhtarı Coşkun Demir, Gebeş Mahalle Muhtarı İlker Biçen ve Bedil Kazancı Mahalle Muhtarı Mustafa Demir, aynı cenazeye katılmak için Güllük Cami avlusuna gelen Partisinin TBMM Grup başkan vekili de olan MHP Sakarya Milletvekili Levent Bülbül’le ayaküstü de olsa görüşüp doğalgaz başta olmak üzere bazı sorunlarını aktarma imkanı buldular. 

Akyazılı Mahalle Muhtarlarını dikkatli bir şekilde dinleyen Cumhur ittifakı içinde de yer alan MHP Milletvekili ve partisinin TBMM grup başkan vekili Levent Bülbül, daha önce de bana ilettiğiniz doğalgaz başta olmak üzere diğer sorunlarınızı biliyorum. Sorunlarınızın çözümü için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bundan emin olun dedi. 

Milletvekili ve Grup başkan vekili Muhammet Levent’in Akyazılı Mahalle Muhtarları ile ayaküstü görüşmede MHP Sakarya İl Başkan yardımcısı Ömür Açba da Milletvekiline eşlik yaptı. 
 

thumbnail_20220903_130400thumbnail_20220903_130341thumbnail_20220903_130241thumbnail_20220903_130136