Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile birlikte Serdivan’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Tok, Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, İlçe Kadın Kolları Başkanı Siber Bacı ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman da eşlik etti.

Program öncesi Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i Belediye Hizmet Binası’nda ağırlayan Başkan Yusuf Alemdar, Serdivan’da hayata geçirilen projelerin yanı sıra kültür ve sanat alanında yapılan çalışmalar hakkında da Atabek’e bilgi verdi.

thumbnail_3-128

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek belediye ziyaretinin ardından Başkan Alemdar ile birlikte Serdivan’da faaliyet gösteren işletme sahiplerine misafir oldu. İşletme sahipleri ve çalışanların yanı sıra ziyaretler esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Atabek, hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu Başkan Keleş: Her şeyi biz yaptık hastalığı bu

thumbnail_9-25

Esnaf ziyaretlerinin ardından Arabacıalanı Mahallesi’ndeki Emekliler Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal eden ve vatandaşlardan gelen talepleri de dinleyen Milletvekili Atabek, “Hizmet eden izzet bulur anlayışıyla göreve geldiğimiz günden beri milletimizin emrindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek’i Serdivan’da ağırlamaktan dolayı onur duyduklarını belirterek ziyaretlerinden dolayı Atabek’e teşekkür etti.

thumbnail_13-11thumbnail_11-12thumbnail_5-87