Ali Dilmen İlkokulunun en minikleri, 1-F sınıf öğrencileri okuyup yazmanın heyecanını ve sevincini “Okuma Bayramı” etkinliğimizde aileleri ve öğretmenleriyle paylaştılar.

Sakarya’da karne töreni heyecanı Sakarya’da karne töreni heyecanı

Öğrenciler okula başladıkları günden bu yana edindikleri bilgi ve becerilerini, hislerini şiirler ve şarkı performansları aracılığıyla değerli ailelerine ve öğretmenlerine sunan öğrencilerimizin heyecanı görülmeye değerdi.

Okuma bayramı ile ilgili görüşlerini açıklayan Okul Müdürü Derya Karakavuz; “Öğrencilerimizin en güzel günleri olan okuma bayramımızı büyük bir coşkuyla yapmanın sevincini ve mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Onların büyüdüğünü ve güzel yerlere geldiğini görmek inşallah bizlere nasip olur. Yıl boyu büyük emekler verdiler. Bu gün bizlerle beraber olan velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.

Program sonrası öğrencilere “Okuma Belgesi” takdim edildi. Okul Müdürü Derya Karakavuz, okul idarecileri, öğrenciler ve veliler katıldı. Okuma bayramının son anlarında pasta kesilerek öğrencilere takdim edildi.