Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı Olağan meclis Toplantısı'nda devam eden bazı projelerle ilgili konuşan Başkan Yüce, Mithatpaşa İstasyonu'nun daha uygun bir bölgeye kaydırılacağını açıkladı. Konuyla ilgili çalışma başlayacağını belirten Başkan Yüce, "Şehir trafiğinde büyük rahatlama olacak" dedi. 

HALK54.COM/Nurettin Eryılmaz

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı Olağan meclis Toplantısı, bugün Sosyal Gelişim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi. 

63 gündem maddesinin karara bağlanacağı meclis oturumunda konuşan Başkan Ekrem Yüce, Büyükşehir'in devam eden bazı projelerinden bahsederek son durumları hakkında bilgileri aktardı. Projelerin ihale aşamasında olduğunu kaydeden Başkan Yüce, "İnşallah Bu projelerimizin ihalelerini Ekim ayında gerçekleştireceğiz" dedi. 

Başkan Yüce ayrıca Adapazarı Mithatpaşa Mahallesi'nde bulunan Mithatpaşa İstasyonu'nun daha uygun bir bölgeye kaydırılacağını açıkladı. 

Erenler’in 30 Milyon TL’lik dev altyapı projesi tamamlandı Erenler’in 30 Milyon TL’lik dev altyapı projesi tamamlandı

İstasyondaki güzergahın çift yöne ayrılacağını belirten Başkan Yüce, "Mithatpaşa istasyonu oradan uygun bir bölgeye kaydırılacak. Konuyla ilgili çalışmalara başladık. Bu sayede şehir trafğinde büyük rahatlama olacak" dedi.