Pamukova İlçesi Turgutlu Mahallesinde ikamet eden M.P. isimli şahsın ikametinden çalınan motosikleti Jandarmanın yapmış olduğu titiz çalışma sonucu bulunarak kendisine teslim edildi.

Pamukova’dan çaldıkları motosikleti yükledikleri araç ile Bilecik iline kaçırdıkları tespit edilen şüpheliler Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ve JASAT timlerinin ısrarlı takibi sonrasında Bilecik'te yakalandı.

Motosikletin D.A. (1996 D.lu/E), E.F.K. (2000 D.lu / E ) ve A.E.G. (1998 D.lu/E) isimli üç şüpheli şahıs tarafından çalınmış olduğu ve şahısların Bilecik ili Osmaneli ilçesinde oldukları tespit edilmesi üzerine şahıslar gözaltına alınarak suçlarını itiraf ettiler.

Söz konusu çalıntı motosikleti sattıklarını beyan etmeleri üzerine sattıkları şahıstan motosiklet teslim alınarak sahibine tam ve eksiksiz olarak teslim edildi.
Şüpheli şahıslar D.A., E.F.K. ve A.E.G. Jandarmadaki işlemlerinin ardından gün içerisinde mevcutlu olarak sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ferizli L Tipi Ceza evine gönderildi.