Adapazarı'nın Yağcılar Mahallesi muhtarlık seçiminde aday olan İlhan Kotaoğlu, mahalle sakinlerine seslendi. Kotaoğlu, "1982 yılından beri Yağcılar Mahallesi'nde yaşayan ve 2 çocuk babasıyım. Selçuk Üniversitesi'nde Fransız Dili ve Edebiyatı okudum. Halen Ankara Caddesi'nde bulunan Metin Kırtasiye'nin sahibiyim" dedi.

Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı Karapürçek'te Mehmet Murat Çoruhlu mazbatasını alarak göreve resmen başladı

Mahallelerinin uzun zamandır bekleyen sorunlarına çözüm getirmek için aday olduğunu belirten Kotaoğlu, "Amacımız, mahallemizin uzun zamandır bekleyen sorunlarına çözüm getirmek için elimizden geleni yapmaktır. Yaptıklarımızı sosyal medya üzerinden şeffaf bir şekilde paylaşarak mahallemizin gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz. WhatsApp hattı üzerinden şikayetlerinizi ve dileklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz" diye konuştu.

Mahalle sakinlerinin sorunlarına duyduğu ilgiye teşekkür eden Kotaoğlu, "Mahallemizdeki sorunlara duyduğunuz ilgiye teşekkür eder, birlikte daha yaşanabilir bir çevre oluşturmak için çaba göstermeye devam edeceğimizi belirtmek isterim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür eder, mahallemizdeki güzellikleri birlikte artırmayı umarım. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.