Hendek ilçesi Akpınar Mahalle Muhtarı Ogün Gülmez, Yeniden Refah Partisi'nden milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu.

Aday adaylığı ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Gülmez, şu ifadeleri kullandı:

Babaoğlu ve MHP İlçe Başkanı'ndan Oğuz Alkaş’a ziyaret Babaoğlu ve MHP İlçe Başkanı'ndan Oğuz Alkaş’a ziyaret

"14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Yeniden refah partisi Milletvekili aday adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım. Dürüstlüğü merkeze alarak girdiğimiz bu yola doğruluk üzerinde hizmet etmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Peygamber efendimizin buyurduğu üzere sizin en hayırlınız başkalarına faydalı olanınızdır şiarı ile dost akraba Yeniden Refah camiası ve hemşehrilerimden dua ve destek bekler aday adayı arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Çıkmış olduğum Sakarya milletvekiliği  aday adaylığında duyuru yapmadığım hâlde beni yanlız bırakmayan çok değerli Hendek muhtarlar derneği başkanımıza gerek Hendek gerek Sakarya'dan desteğe gelen gerek muhtarlarıma ve beni onca yolu gelip yanlız bırakmayan eş dost akrabaya teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız herşey hizmet için herşey sizler için çıkmış olduğum bu kutlu yolda biz dün olduğu gibi bugünde yarında halkın içinde halkın yanında doğrunun ve adalet içinde yol almaya devam edeceğim inşallah bu mübarek günde çıkmış olduğum yolun hayırlara vesile olmasını diliyorum."

df3eae8c-e22b-4a97-90da-b0047a1d349201b4ee70-c1b4-4732-92b9-fdded1967775