Millî Eğitim Bakanlığı, "Nehrin Çocukları İstiklâl'e Ses Veriyor" İstiklâl Marşı Seslendirme Koro Yarışmasında dereceye giren Sakaryalı öğrencilerin seslendirdiği İstiklâl Marşı ile bu haftaya başladı.

Serdivan Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi'nden kermese davet Serdivan Şehit Üsteğmen Selçuk Esedoğlu Anadolu Lisesi'nden kermese davet

MEB PAYLAŞTI

Millî Eğitim Bakanlığı, Sakarya’ nın tarihî ve kültürel mirası mekanlarında, Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerinin enstrümanları eşliğinde; Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Nehrin Çocukları İstiklâl'e Ses Veriyor" İstiklâl Marşı Seslendirme Koro Yarışmasında derece elde eden; Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu, Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi ve Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi okul koroları tarafından seslendirilen videoyu, “Kalbimiz üç şeyin evi olmalı: sevgi, inanç ve ümit. Bağımsızlığımızın sembolü “İstiklal Marşı”mıza bu hafta Sakarya Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimizin lokomotifliğinde Sait Faik Abasıyanık Ortaokulu, Cevat Ayhan ve Arifiye Necmettin Erbakan Fen Liselerimizin okul koroları hayat verdi. İyi dersler..." ifadeleriyle paylaştı.

Thumbnail Görsel 1-2Thumbnail Görsel 2