Serdivan Belediye Başkan Adayı Nuri Oktay, ilçenin kültürel ve ekonomik açıdan kapsamlı bir şekilde gelişmesi için önemli adımlar atacaklarını belirtti. Özellikle Serdivan Kültür ve Bilim Merkezi'nin oluşturulması, ilçenin dinamik yapısını daha da güçlendirecek ve kültürel etkinliklerin sürekli olarak yaşanabileceği bir merkez oluşturacaklarını vurguladı. 
Oktay, bu kompleks merkezin içinde kapalı ve açık sahnelerin yanı sıra 7/24 hizmet sunan kütüphane ve teknoloji laboratuvarının da bulunacağını, böylece Serdivan halkının daha geniş bir hizmet yelpazesinden faydalanacağını belirtti. Ayrıca gençler, yaşlılar ve aileler için birlikte vakit geçirebilecekleri sosyal tesis ve mesire alanlarının oluşturulması için alternatif bölgelerde projeler geliştireceklerini söyledi.

Oktay, "Serdivan'ı daha güçlü, daha adil ve daha kalkınmış bir ilçe yapmak için buradayız. AK Parti'nin ilke ve ideallerini, Türkiye Yüzyılı vizyonuyla uyumlu projelerle Serdivan'a taşıyacağımızı söylemekten gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

1 (13)-25 (3)-94 (6)-23 (4)-42 (6)-5