Köpekten kaçan bisikletli çocuk elektrik direğine çarptı! Köpekten kaçan bisikletli çocuk elektrik direğine çarptı!

Alınan bilgiye göre olay geçtiğimiz hafta yaşandı. Adapazarı şehir merkezindeki bir ortaokulda görevli Türkçe öğretmeni S.B. (52), 8'inci sınıfta okuyan M. isimli erkek öğrenciye istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra cuma günü tutuklandı.

Medyabar'ın haberine göre; LGS'ye girecek olan M. isimli öğrencinin derslerine çalışmaması ve etüt merkezindeki derslere girmemesinden yakınan ailesi, çocuklarının öğretmeni olan S.B.'den destek istedi. Ailenin "Hocam siz büyüğü olarak derslerine çalışması için görüşür müsünüz?" talebini kabul eden S.B., iddiaya göre M. isimli öğrenciyi eşinin de olmadığı bir zaman aralığında evlerine götürdü.

EVE GELİNCE AİLESİNE ANLATTI
M., akşam vakti eve döndüğünde ailesine öğretmen S.B.'nin kendisine fiili livata olmayacak şekilde istismarda bulunduğunu söyledi. Aile soluğu polis merkezinde alıp şikâyetçi olurken Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

KABUL ETMEDİ AMA...
M. isimli öğrencinin ifadesi ÇİM'de (Çocuk İzlem Merkezi) alınırken, suçlanan öğretmen S.B. ise ifadesinde üzerine atılı suçlamaları kabul etmeyerek sadece konuştuklarını, öğrencinin çeşitli psikolojik sorunları olduğunu iddia etti.
S.B., Savcılık sorgusunun ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanarak cezaevine gönderildi.