Keleş; “En önemli konular: Afete hazırlık, şehir estetiği ve ulaşım” Keleş; “En önemli konular: Afete hazırlık, şehir estetiği ve ulaşım”

15 Ekim Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek CHP İl kongresine sayılı günler kalırken, Sakarya'da uzun yıllardır CHP'nin içinde olan eski İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu, CHP İl Başkanlığı için aday olmaya hazırlanıyor.

Curoğlu, 30 Eylül Cumartesi günü saat 17.00'da CHP Sakarya İl Başkanlığı binasında basın toplantısı düzenleyerek, resmen adaylığını açıklayacak. 

Curoğlu adaylığıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Saygıdeğer Cumhuriyet Halk Partili ailem, il başkan adaylığım için yola çıkmaya karar verdiğimi gurur ve kararlılıkla sizlerle paylaşıyorum. 

Bu değişim yolculuğunda sizin gücünüze inanıyoruz. Sizlerle el ele vererek, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya'yı daha da büyütecek, daha aydınlık yarınlara taşıyacağız. Hep birlikte, büyük ailemizi daha iyi bir geleceğe taşımak için bu yola çıktık. Sizlerin desteği ve katkılarıyla, Sakarya'nın değişim hikayesini birlikte yazacağız.

Sonsuz umutla, daha adil ve daha güçlü bir Sakarya için çalışmaya söz veriyoruz.

Siz değerli partililerimizi adaylık açıklamamda aramızda görmekten gurur ve mutluluk duyacağım." ifadelerini kullandı.