Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Arabacıalanı Mahallesi esnafını ziyaret ederek, ‘hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

Ekonominin Bel Kemiği Esnafımız Bizim İçin Çok Kıymetli

İlçede hayata geçirmeyi planladığı sosyal belediyecilik çalışmaları ile her kesimden vatandaşa hitap eden Başkan Adayı Osman Çelik, sık sık vatandaşlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor. Son olarak Arabacıalanı Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Çelik, “yerel ekonominin bel kemiği olan esnafımız bizim için çok değerli. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Burak Erken Başkanvekili oldu Burak Erken Başkanvekili oldu

Projelerimizi Gelen Taleplere Göre Şekillendiriyoruz

Esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar temennilerini dile getiren Başkan Adayı Çelik, ilçenin gelişmesinde önemli rol oynayan esnafla yapılan istişarenin önemine vurgu yaparak, “Cazibesi her geçen gün artan ilçemizi yönetmeye talip olurken esnafımız ve vatandaşımızla yaptığımız istişareleri kıymetli buluyoruz. Ziyaretlerimizde ilçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve yeni dönem için düşündüğümüz projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, taleplerini dinliyoruz. Kimin kapısına gittiysek, çoğu zaten tanıdık isim. Serdivan insanı birbirini tanır. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre şekillendiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir bir Serdivan için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Thumbnail Esnaf2Thumbnail Esnaf Ziyareti