TV264 ekranlarında her Cuma canlı yayınla ekrana gelen Gazeteciler Soruyor’da bir ara konu Raif Ugan’ın Sakaryaspor’u satın almak isteyen İş insanı Uğur Akkuş’u nasıl desteklediği ve nasıl röportaj yaptığına geldi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin buna karşı çıkmasıyla birlikte şehirde bazım kesimlerin hedefi haline geldiğini anımsatan Hüseyin Cumalı, “Uğur Akkuş o zamanlar Sakaryaspor’u alsaydı ne olacaktı! O günlerde Ekrem Yüce buna karşı çıkınca birilerinin sosyal medyada hedefi oldu. Peki şimdi ne oldu. Biz o zamanlar Başkan Ekrem Yüce’ye destek verirken yalaka olduk. Şimdi ne oldu” diye sordu.

Baro Başkanı Yıldız: Barolar adaletin tesisinde halkın nefesidir Baro Başkanı Yıldız: Barolar adaletin tesisinde halkın nefesidir

Raif Ugan’ın Sakaryaspor’u satın almak isteyen Uğur Akkuş’a Sakarya’daki bazı spor basını gibi destek verdiğini anımsatan Hüseyin Cumalı, “ Reklam almak için Uğur Akkuş’a destek verdiniz. Sakaryaspor’u düşünmediniz. O günleri unutmadık Raif Ugan” dedi. Bir zamanlar Adapazarı Dağdibi Mahallesi’nde toplu konut ve alışveriş merkezi yapmak isteyen Fİ Yapı olayını da anımsatan Hüseyin Cumalı, “Koşa koşa İstanbul’a gittin. Fİ Yapı’nın 85. katında kalkan balığı yedin. Kalkan balığını löplettin.Peki sonra ne oldu! Nerede şimdi Fİ Yapı Rai Ugan! Sen hep böyle yaparsın. Bu kenti değil, aldığın reklamı düşünürsün” dedi.