Bayraktar ailesinin acı günü Bayraktar ailesinin acı günü

Güzellik ve bakım sektöründe önemli ve sayılı markalardan biri olan Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi, müşterilerine sunduğu yenilikçi hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Yılbaşı yaklaşırken özel olarak tasarlanmış yeni yıl tırnakları, kalıcı oje uygulamaları ve protez tırnak hizmetleriyle müşterilerine benzersiz bir güzellik deneyimi sunuyor.

Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi, son teknolojiyle donatılmış salonuyla müşterilerine hijyenik ve konforlu bir ortam sunarken, deneyimli uzman kadrosuyla da kaliteli hizmeti de beraberinde değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Protez tırnak uygulamalarında kullanılan özel malzemeler ve teknikler, müşterilere doğal ve estetik bir görünüm sağlarken, kalıcı oje ile tırnaklardaki şıklık uzun süre korunuyor.

Sağlıklı yaşam ve güzellik merkezinde; güzellik uygulamalarının yanı sıra kadınların ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüş. Salonda E.M.D.R ve sosyal hizmet uzmanından, psikolog ile diyetisyene kadar ruhen ve fiziken ihtiyaç duyulan yardımların alınabileceği uzmanlar bulunuyor.

İşletmenin sahibi Seda Pekyaman yaptığı açıklamada, “Müşterilerimizin güzellik ve bakım beklentilerini karşılamak için sürekli olarak sektördeki yenilikleri takip ediyoruz. Yeni yıl özelinde sunduğumuz özel tasarımlı tırnaklar ve kalıcı oje uygulamaları, müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini sağlamak adına özenle seçildi” şeklinde işiyle ilgili açıklama yaparak değerlendirmelerde bulundu.

Rena Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezi, yeni yıl tırnaklarına ek olarak, özel günler ve etkinlikler için özel tasarımları da sunarak müşteri taleplerine hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vererek güzellik ve bakım alanındaki uzmanlığı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektördeki lider konumunu pekiştiriyor.


Eğer siz de yeni yılın coşkusunu tırnaklarınıza taşımak ve kalıcı oje ile şıklığınızı uzun süre korumak istiyorsanız, Rena SYGM’nin uzman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın; güzellik detaylarda gizlidir!

5164726A 3A3A 464E 9Fc6 574C4C131898972752Ca 6936 4Ba7 B09E D41E287A015B7Cb1A551 34E8 4228 93C1 78Ea6236Ad17