Erenler ilçesinde partisi adına yapılan çalışmaları anlatarak, “Bize oy veren ya da vermeyen Erenler halkımızın hakkını her zaman arayacağız.” diyen İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu,  “Bu sözümüzü, 31 Mart seçimlerinden sonra söylemiştik. İlçede görülen şikayetlerin ve yarım kalan işlerin takipçisi olacağız. Teşkilat çalışmalarımız kesintisiz devam ediyor ve halkımızın en iyi hizmeti alması için muhalefet görevimizi, halkımızın menfaati yönünde en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz. Yarın seçim varmış gibi arazide olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu, Türkiye’nin kötü gidişatına Saadet Partisi kadrolarının çözüm bulabileceğini belirterek, “Biz bütün dünyada barış ve huzur için çalışan bir teşkilatız. Bizim hedefimiz insan. Biz insanlığın saadeti için çalışıyoruz” dedi. 

Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Muhammet Ekşioğlu, “Açılışı yapıldığından beri köprülü kavşağın derdi bitmiyor. Çökme riski sebebiyle bazı güzergahlar kapalı. Başından beri karşı olduğumuz ancak yapıldıktan sonra hayırlı olur diye temenni ettiğimiz köprülü kavşakla alakalı bir tamirat söz konusu. Ancak insanlar kendi hallerine bırakılmış. Bu kürsüden yetkililere seslenmek istiyorum. İnsanların hayatını kolaylaştırın, zorlaştırmayın.” dedi. 

Saadet Partili Mahalle Başkanları ve birim başkanları da Mayıs ayı faaliyet raporlarını yazılı ve sözlü olarak takdim etti.