Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar kızını bu akşam, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan mimar oğlunu ise Pazar akşamı evlendiriyor.

ALEMDAR AİLESİ
AK Parti’nin önemli isimlerinden Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ile zarif eşi Ayten Alemdar’ın kızı Ayşenur Alemdar ile Mehman Mammadov ile eşi İrade Mammadov’un oğulları Şahin Mammadov bu akşam (26 Ağustos 2022) saat 19.00 ile 23.00 arasında Adapazarı Reisoğlu Tesislerinde yapılacak olan düğün töreniyle dünya evine girecek.

ARSLAN AİLESİ
İş ve siyaset dünyasının tanınmış ismi AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan ile zarif eşi Zekiye Arslan çiftinin mimar olan oğlu Orkun Arslan ile şehrin tanınmış isimlerinden Hakan Tenekeci ile eşi Emel Tenekeci’nin güzel kızları Şevval Tenekeci ise önümüzdeki Pazar günü (28 Ağustos 2022) saat 19.00 ile 23.00 arasında Adapazarı Reisoğlu Tesisleri’nde dünya evine girecek. Ünlü müteahhit Hakan Arslan’ın da yeğeni olan mimar Orkun Arslan’ın düğün töreni için bütün hazırlıklar tamamlandı.

NASA’nın “Dünya’yı kurtaracak” çarpma planı devrede NASA’nın “Dünya’yı kurtaracak” çarpma planı devrede

SİYASET VE İŞ DÜNYASI
Alemdar ve Arslan ailelerinin düğün törenlerine iş, siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin yanı sıra bürokrasi, spor, eğitim, sağlık, basın, sivil toplum örgütlerinin yanı sıra Sakarya ve il dışından önemli konukların katılacağı öğrenildi. Hayli kalabalık geçmesi beklenen iki düğün töreni için Reisoğlu Tesisleri’nde adeta alarm verilirken, Sakarya bu iki düğüne kilitlendi.