ÖSYM’den deprem bölgesiyle ilgili yeni sınav kararı ÖSYM’den deprem bölgesiyle ilgili yeni sınav kararı

HALK54
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kurumda çalışan 657 sayılı kanuna tabi kadrolu, sürekli işçi, geçici işçi ve 4/B sözleşmeli personeli için banka promosyon ihalesine çıktı.

Toplam kurumda çalışan 14 bin 43 personeli ilgilendiren ihale, 3 Mart Cuma günü saat 14.30’da Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Odası’nda gerçekleştirildi.

4734 Sayılı İhale Kanuna Tabi Olmayan Kapalı Zarf ve Açık Arttırma usulü ile gerçekleştirilen banka promosyonu ihalesine katılım sağlayan bankaların verdiği maaş promosyonu teklifleri yetersiz bulundu.

Bu nedenle Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, maaş promosyon ihalesinin iptal edildiğini açıkladı. İhale işleminin ileri bir tarihte yeniden gerçekleştirileceği bildirildi.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada "Müdürlüğümüz tarafından 03.03.2023 tarihinde gerçekleştirilen maaş promosyon ihalesi, katılım sağlayan bankaların tekliflerinin yetersiz bulunması nedeniyle iptal edilmiştir. İhale işlemi ileri bir tarihte yeniden gerçekleştirilecektir. Kamuoyuna duyurulur." denildi.