Sakarya'da uyuşturucu tacirlerine göz açtırmayan İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik ekiplerinin son bir hafta içerisinde yaptığı operasyonlarda yakaladığı 100 kişiden 4'ü tutuklanırken, operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi. 

HALK54

Her satırı iğrenç! Komşuda otizmli genç kıza 4 gün boyunca cinsel istismar iddiası Her satırı iğrenç! Komşuda otizmli genç kıza 4 gün boyunca cinsel istismar iddiası

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde kullanan, bulunduran ve ticaretini yapan şahıslara göz açtırmıyor.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ekipleri, 3-9 Ekim tarihleri arasında Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik onlarca adrese şok baskınlar düzenledi.

Operasyonlarda, 14 kilogram 150 gram Esrar Maddesi, 598 gram Bonzai Maddesi, 285 gram Skunk Maddesi, 137 gram metamfetamin maddesi, 113 adet uyuşturucu hap, 2 adet hassas terazi, 24 adet ruhsatsız tabanca ve 8 adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik ekiplerinin son bir hafta içerisinde yaptığı şok baskınlarda 100 kişi gözaltına alındı. İşlemleri yapılan ve adliyeye sevk edilen 4 şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edildi.