ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına Sakarya’dan başvuran Hayat Bayram, bugünkü canlı yayında biyolojik annesi ile yüzleşti. Yıllar sonra biyolojik annesinin sesini duyan Hayat’ın babası ile ilgili gerçek ise duyanları şoke etti. 

Biyolojik ailesini bulmak için harekete geçen Hayat Hanım, resmi kayıtları inceleyerek Hülya Demir'in annesi, İzzet Çember'in ise babası olduğunu öğrendi ve sosyal medyada benzer isimlerdeki kullanıcılara yazmaya başladı.

Mesajları yanıtsız kalan Hayat Hanım, babası Veysel Sezer'den 18 yaşına geldiğinde Esra Erol'a çıkıp biyolojik ailesini bulma sözü aldı.

Kadınlar o olaya tepki için basın açıklaması yaptı Kadınlar o olaya tepki için basın açıklaması yaptı

Bir yıl önce babası Veysel Bey'i toprağa veren Hayat Hanım, 18 yaşına basınca eşi Efecan Bayram ile Esra Erol'a başvurdu.

Evli ve bir çocuk annesi Hayat Bayram, doğduğunda yetimhaneye bırakıldığını ve henüz 4 günlükken bir aileye verildiğini belirterek biyolojik ailesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istedi. 

Doğduğunda yetimhaneye bırakılan Hayat Bayram, henüz 4 günlükken Rahime ve Veysel Sezer tarafından evlat edinildi.

Şimdilerde evli ve çocuklu olan 18 yaşındaki Hayat Hanım, 9 yaşına geldiğinde pedagog eşliğinde evlatlık verildiğini öğrendi.

Duyduklarını bir türlü atlatamayan genç kadın, kendisini evlatlık edinen Sezer çiftine biyolojik ailesini bulmak istediğini söyledi.

Screenshot_30-5

ESRA EROL BİYOLOJİK ANNEYİ BULDU!
Genç kadına yardım eli uzatan Esra Erol ise Hayat Hanım'ın biyolojik annesine ulaştı. 

Hayat, bugünkü canlı yayında biyolojik annesi ile yüzleşti. Yıllar sonra biyolojik annesinin sesini duyan Hayat’ın babası ile ilgili gerçek ise duyanları şoke etti.

Ancak Hülya Demir, stüdyoya gelmeyi reddetti. Demir, evine kadar gelen Esra Erol ekibini de geri çevirdi.

ANNESİNİN FOTOĞRAFINI İLK KEZ GÖRDÜ

Bu yaşanılanlarla bir kez daha sarsılan Hayat Hanım, annesinin fotoğrafını canlı yayında ilk kez gördü. Fotoğrafı gören Hayat Hanım, "Bir şeyden çok iğrenirsiniz kusmak istersiniz. İçimde sadece o var. Çünkü düne kadar kendimi kandırmışım. Beni bırakmak istemediğine kendimi inandırmışım" dedi.

Biyolojik babasının fotoğrafını da gören Hayat Hanım, "Buraya gelirken 'Bir babamı kaybettim, belki diğeri beni hiç görmemiştir, onu bulurum' diye geldim" diyerek yürek sızlattı.

0x0-4-gunlukken-evlatlik-verilen-hayatin-hikayesi-filmleri-aratmadi-18-yil-sonra-annesinin-sesini-duydu-esra-erold-1667495179842

SARILMAK İÇİN GELECEĞİM

Tüm bu olanların ardından Hülya Demir, canlı yayına telefonla bağlanarak "Ben seni istemiyorum demedim, canlı yayına çıkmam dedim. Benim korkularım yok, ne anlattıysalar yanlış anlatmışlar. Oraya geleceğim, ekrana çıkmayacağım ama sana sarılmak için geleceğim" ifadelerini kullandı.

KIZIMI ÇÖPE ATMADIM

Hülya Hanım, Hayat'ın biyolojik babası İzzet Bey'in kızının varlığından haberi olmadığını söyledi. Konuyla ilgili detay vermeyen Hülya Hanım, "Ben her şeyi Hayat'a anlatacağım. Ben kızımı çöpe atmadım" şeklinde konuştu.

Hayat Hanım'ın biyolojik ablası ise söyledikleriyle kafa karıştırdı.