‘Yeni ALTAY’ Tankı TSK’de test için gün sayıyor ‘Yeni ALTAY’ Tankı TSK’de test için gün sayıyor

Milli Görüşten gelen Sakarya'nın önemli isimleri "Sakarya Kadim Dostlar Gurubu" olarak bir araya geldi. Milli görüş geleneğinden gelen eski dostlar hem hasret giderdi, hem de yaklaşan seçimleri değerlendirdi.

Kadim Dostlar Buluşmasında yapılan açıklamada, "Sakarya Kadim Dostlar olarak Milli Görüşte Milli Selamet Partisi Kurucuları  ve İl Başkanlığı, yönetim kurulluğu yapmış  üyelerinin, Refah Partisinin  Kurucularının ve İl Başkanılığı, Yönetim kurullupuüyelerinin, Fazilet Partisi Kurucuları ve  İl Başkanlığı, yönetim Kurullupu yapmış üyelerinin, Ak Parti Kurucuları ve  İl başkanlığı, yönetim kurulluğu yapmış üyelerinin,Milli Gençlik Vakfı'nın Kurucuları ve İl Başkanlığı, yönetim kurullu yapmış üyelerinin, ayrıca Sakarya'yamıza milletvekilliği ve Bakanlık yapış abilerimizin de katılımı ile toplandık.

Hep birlikte tek ses, tek yürek, tek yürek olduk. Gül bir sesle Cumhur ittifakının Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan'a Bu ülkenin selameti için kazanımlarımızı kaybetmememiz için hep beraber gür bir sesle Tamam destek verdik. Bu geceyi tertip eden yardım eden destek veren dua eden aramızda Bazı önemli sebepten dolayı gelemeyen tüm abilerimize teşekkür ediyoruz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi ve Kadim Dostluğumuzu daim etsin. Bu toplantıları dahada genişleyerek devam ededektir." denildi. 

d4dbe964-4d3b-4a33-8b91-b16a26e837ed8da0fc38-5f82-45b4-8a82-fad57094e7a6b1316138-d4b5-432a-b3c2-9bd9f4ff16fd