Trendyol 1. Lig Play-Off finalinde Sakaryaspor ile Bodrum FK, 30 Mayıs Perşembe günü saat 20.00'da Yeni Adana Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek. Sakaryaspor final maçında taraftarlara ayrılan kontenjan, bilet fiyatlar, tribün yeri ve biletlerin satışa çıkacağı tarih belli oldu.

Sakaryaspor taraftarları Doğu ve Güney tribünlerinde yer alırken, Bodrum FK taraftarları Kuzey ve Batı tribünlerinde olacak.

33 bin 543 kişi kapasiteli Yeni Adana Stadyumu'nda Sakaryaspor taraftarlarına 14 bin 88 kişilik yer ayrıldı. 

BİLET FİYATLARI VE SATIŞA ÇIKACAĞI TARİH
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından belirlenen bilet fiyatları başlangıçta 250 TL ve 500 TL olarak açıklandı. Ancak Sakaryaspor yönetiminin itirazları sonucu TFF, fiyatları Güney Tribünü için 200 TL, Doğu Tribünü için ise 400 TL olarak güncelledi. Final maçının biletlerinin 27 Mayıs Pazartesi günü saat 17.00'de satışa sunulması bekleniyor.

EURO 2024'te VAR pozisyonları ekrana yansıtılacak EURO 2024'te VAR pozisyonları ekrana yansıtılacak

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Taraftarlar ve futbolseverler için unutulmaz anlara sahne olacak bu önemli finalde yaklaşık 2 bin polis ve bin özel güvenlik personeli görev yapacak. Stadyum çevresinde biletsiz taraftarların bulunmasına izin verilmeyecek ve müsabaka bileti olmayan taraftarlar bölgeden uzaklaştırılacak.