Programa; Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Sakarya İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Türk dili ve edebiyatı öğretmeni Özgür Aydınoğlu'nun açılışını yaptığı programda öğrenciler birbirinden güzel şiirleri seslendirdiler.

“Yol ve Yolculuk” temasıyla gerçekleştirilen şiir programının finalinde Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından seslendirilen Sakarya Türküsü büyük beğeni topladı.

"Araştırmada en önemli husus rassallığı sağlamaktır" "Araştırmada en önemli husus rassallığı sağlamaktır"

Serdivan Kaymakamı Ali Candan, Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı ve protokol üyeleri; programı hazırlayan öğretmen ve öğrencileri tebrik ettiler. Sanat Sakarya projesi ile Sakarya'da tüm öğrencilerin en az bir sanat dalıyla ilgilenmelerinin hedeflendiğini belirten Müdür Savaşçı, Sakarya Valiliği himayesinde uygulanan eğitim projelerinin başarılı sonuçlarını görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Sakaryamıza 16 derslikli yeni Güzel Sanatlar Lisesi inşa edileceğini hatırlatan Müdür Savaşçı, tam donanımlı şekilde planlanan okulun uygulama alanlarıyla da öğrencilerin ihtiyaçlarının en üst düzeyde karşılanacağını söyledi. Sakarya'nın her noktasında devam eden eğitim yatırımları için başta Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım olmak üzere; milletvekillerine, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'ye, ilçe kaymakamları ve belediye başkanlarına desteklerinden dolayı teşekkürlerini ifade etti. Öğretmen ve öğrencilere programın hazırlanmasındaki çabaları için teşekkür etti.

Programın sonunda emek vererek programı hazırlayan öğretmen ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi.

thumbnail_şiir dinletisi (16)thumbnail_şiir dinletisi (13)şiir dinletisi (5)thumbnail_şiir dinletisi (2)şiir dinletisi (1)