Marmara Bölgesi'nde yüksek kesimlerde etkili olmaya başlayan kar yağışı, Sapanca'ya da düştü. İlçenin rakım olarak en yüksek yeri ve zirvesi olan Soğucak Yaylası yağışla beraber beyaza büründü. Yer yer 15 ila 20 santim yağan kar için doğa severler karın keyfini çıkartmak için gece saatlerinde yaylanın yolunu tuttu. 

SAPANCA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Başkan Fevzi Kılıç muhtarlar ile bir araya geldi Başkan Fevzi Kılıç muhtarlar ile bir araya geldi

Sapanca bölgesinde ve civarında bugün hava sıcaklığının en yüksek 8, en düşük 1 derece olması öngörülüyor. Bugün havanın Yağmurlu olması bekleniyor.

20 Aralık, Salı günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 10 ve en düşük -1 derece şeklinde olması öngörülüyor. Salı günü Sapanca'da havanın çoğunlukla güneşli olması bekleniyor.

21 Aralık, Çarşamba günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 9 ve en düşük -2 derece şeklinde olması öngörülüyor. Çarşamba günü Sapanca'da havanın güneşli olması bekleniyor.

22 Aralık, Perşembe günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 13 ve en düşük 1 derece şeklinde olması öngörülüyor. Perşembe günü Sapanca'da havanın güneşli olması bekleniyor.

23 Aralık, Cuma günü hava sıcaklığının gün içinde en yüksek 13 ve en düşük 2 derece şeklinde olması öngörülüyor. Cuma günü Sapanca'da havanın kısmen güneşli olması bekleniyor.