SATSO'da komite ve meclis üyelerinin seçilme heyecanının ardından başlayan 'SATSO'da başkan kim olacak?' sorusu bugün yapılacak seçimle son bulacak. Saat 09.00'da başlayan oy kullanma işlemi devam ederken, başkanlık için yarışan Akgün Altuğ ve Talip Kuriş HALK54'e açıklamalarda bulundu.

Döviz mevduatlarında Şubat'tan bu yana en sert düşüş Döviz mevduatlarında Şubat'tan bu yana en sert düşüş

HALK54.COM/Nurettin Eryılmaz-Fuat Koçer

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 2022-2026 dönemi meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimleri geçtiğimiz günlerde 6 bini aşkın üyenin katılımı ile yapılmıştı. 

SATSO'da komite ve meclis üyelerinin seçilme heyecanının ardından başlayan 'Başkan kim olacak?' sorusu ise bugün yapılacak seçimle son bulacak. 

İş dünyasının önde gelen isimleri, SATSO Başkanını ve yönetimini belirlemek için SATSO Kampüsündeki Oda hizmet binasında bugün saat 09.00'da sandık başına giderek oylarını kullanmaya başladı. Başkanlık yarışı, Akgün Altuğ ile Talip Kuriş arasında geçiyor.

Saat 09.00'da başlayan oy kullanma işlemi devam ederken, başkanlık için yarışan Akgün Altuğ ve Talip Kuriş HALK54'e açıklamalarda bulundu.

Akgün Altuğ, "95 meclis üyemiz bugün Yönetim Kurulu Başkanını ve yönetimi seçicek. İnşallah hem odamız için hem Sakarya için hayırlı olur." derken, Talip Kuriş ise "Bir sürecin sonuna geldik artık. Sakarya için hayırlı uğurlu olur inşallah. Akgün başkana da başarılar diliyorum. Herhalde 1-2 saat içerisinde sonuçları alırız. Şehrimize hayırlı olsun. Tatlı bir yarış, kazanmak da var kaybetmek de var. Hayırlısı olsun diyorum." diye konuştu.