SATSO'da yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. Toplantıya Başkan Akgün Altuğ'un siyasi kimlik çıkışı damga vurdu. Altuğ, meclis üyelerinden SATSO kampüsüne girerken siyasi kimliklerini bir kenara bırakmalarını istedi. 

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) 2022-2026 döneminin ilk meclis toplantısı yapıldı. 

SATSO'da ay başında yapılan seçimde göreve seçilen meclis üyeleri ve yönetim kurulunun katılımıyla yapılan ilk meclis toplantısında Meclis Başkanı Erdem Ercan ile Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, yeni dönemin Sakarya iş dünyasına hayırlı olmasını diledi.

Gerçekleşen meclis toplantısına bir önceki dönem meclis başkanlığı yapan Talip Kuriş'in toplantıya katılmaması ise dikkat çekti.

Volkswagen Passat, Türkiye'de yolun sonuna geldi Volkswagen Passat, Türkiye'de yolun sonuna geldi

Seçim süreci değerlendirmesi ve seçimlerin ardından geçen süreçte yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Akgün Altuğ, meclis üyelerinden bir istekte bulundu. Altuğ, meclis üyelerinden SATSO kampüsüne girerken 'siyasi kimlikleri'ni bir kenara bırakmalarını istedi. 

"BURADA SİYASİ KİMLİĞiNİZİ BİR KENARA BIRAKIN"
Altuğ, "Sizlerden daha önceki dönemde de sık sık dile getirdiğim bir konuyu tekrar rica ediyorum: değerli meclis üyesi arkadaşlarım sizler bu çatı altında sakarya iş dünyasının temsilcileri, üyelerimizin emanetçilerisiniz. SATSO kampüsünden girerken siyasi kimliklerinizi, görüşlerinizi dışarıda bırakarak sadece üyelerimizi önceleyecek misyonla hizmet etmenizi rica ediyorum." diye konuştu.