Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) merkez kampüsünde bir şahıs, çatıya çıkarak intihar girişiminde bulundu. İstediği ilaçları alamadığı için çatıya çıktığı öne sürülen şahıs, ekiplerin uzun süren ikna çabalarının ardından ikna edilerek aşağıya indirildi. 

HALK54.COM

Olay, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SEAH) merkez kampüsünde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, İ.A. isimli şahıs, hastanenin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. 

Vatandaşların ihbarı sonrasında olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İstediği ilaçları alamadığı için intihar girişiminde bulunduğu öne sürülen İ.A. isimli şahıs zaman zaman çatıdan sarkarak yürekleri ağza getirdi. O sırada vatandaşlar hastane bahçesinde toplanarak kalabalık oluştururken, bazıları yaşananları hem izledi hem de cep telefonu kamerasıyla kaydetti. Bazıları ise canlı yayın yaptı...

Ekiplerin uzun süren zorlu ikna çabalarının ardından İ.A., çatıdan aşağıya indirildi. Aşağıya indirilen İ.A., sağlık kontrolünden geçirilmek üzere hastaneye götürüldü.

Çatıya çıkarak intihar girişiminde bulunan şahsın sarkma anları ise cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. 

Otomobil ile çarpışan hafif ticari araç devrildi: 1 yaralı Otomobil ile çarpışan hafif ticari araç devrildi: 1 yaralı

aeswdwa