SEDAŞ yöneticilerinin muhtar dernek başkanları ile buluşmaları aralıksız devam ediyor. Düzce’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda Muhtar Dernek Başkanları ile bir araya gelen SEDAŞ Üst Yönetim Ekibi, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Ekonomik güven endeksi 103,7 değerini aldı Ekonomik güven endeksi 103,7 değerini aldı

Geçtiğimiz şubat ayında yaşanan deprem felaketinin ilk gününden itibaren afet bölgesine destek verdiklerini belirten SEDAŞ yöneticileri, depremlerden etkilenen illerde kesintisiz ve güvenli elektrik verilebilmesi için arıza, onarım faaliyetlerine ve yardım çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı.  Afet bölgesinde görev alan ekiplerin çalışmalarından oluşan video gösterimi ve Düzce Bölge Müdürlüğü’nün elektrik dağıtım faaliyetlerini yansıtan genel değerlendirme sunumu ile devam eden toplantıya; SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, SEDAŞ Enerji Şebeke Yönetimi Direktörü Erol Sancak, SEDAŞ Düzce-Bolu Bölge Müdürü Serkan Yiğit, SEDAŞ Kurumsal İletişim ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin, SEDAŞ Bölge Yöneticileri ile Düzce İl ve İlçe Muhtar Dernek Başkanları katıldı. 

Toplantıda SEDAŞ’ın 2 milyonu aşkın müşterisine kesintisiz hizmet sunmayı hedeflediklerini belirten SEDAŞ yöneticileri; “Müşteri memnuniyetini artırmayı ve muhtarlarımızla iş birliğini önceliğimiz görüyoruz. Bölgelerimizdeki eksik görülen noktalara kısa sürede hizmet götürmek için vatandaşlarımızın ilk temsilcisi olan muhtarlarla etkin iletişim halindeyiz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplerin bize ulaşmasında bu önemli rolü üstlenen muhtarlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sunumların ardından SEDAŞ yöneticileri muhtarların talep ve önerilerini dinleyerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.