Dilan Polat’ın “Şampiyonalar Ligi” fotoğrafında bulunan fenomenlere soruşturma Dilan Polat’ın “Şampiyonalar Ligi” fotoğrafında bulunan fenomenlere soruşturma

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin Sakarya’da heyecan verdiği kadar vatandaşların umudu haleni gelen konut müjdesinin ele aldığı ilk bölümde gazeteciler projenin kentte büyük takdir topladığını belirtti. Gazeteci Safa Polat ilk etapta yapılacak olan 240 konutun tamamlandıktan sonra Başkan Ekrem Yüce’nin yeni konutlar için kolları sıvayacağını anımsattı. Konut A.Ş. aracılığıyla yapılacak konutların deprem bölgesi olan Sakarya için çok önemli bir fırsat olduğunu anımsatan Raif Ugan ise Başkan Ekrem Yüce’yi tebrik etti. 

Sakarya’da müteahhitler tarafından yapılan konutların yüzde 80’nin dar gelirli vatandaşların alacağı konut statüsünde olmadığını anımsatan gazeteci Hüseyin Cumalı ise, “Başkan Ekrem Yüce’nin son 1 ayda verdiği müjdeler ve icraatlarıyla vatandaşta bir heyecan var. Özellikle Konut A.Ş. tarafından halka yönelik yapılacak olan konutlara büyük ilgi gördü. Sakarya’da şu anda vatandaşlar bunu konuşuyor. Başkan Yüce ilk etaptaki 240 konuttan sonra yerel seçim sonrasında da yeni konutlar yapması lazım. Çünkü vatandaşın bu yönde beklentisi çok büyük ve önümüzdeki dönemde de yeni konutları Ekrem Yüce’nin hayata geçirmesi gerekir” dedi.