Sakarya Ticaret Borsası 1. Meslek Komitesinden aday olan Davut Polat önceki akşam sektörün önde gelen isimleriyle bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda sektörün önde gelen isimleri Polat’a ve listesine tam destek verdiklerini açıkladı.

SEKTÖRÜN AĞIR TOPLARI
Sakarya Ticaret Borsası’sında  Canlı Hayvan, Ham Deri, Et ve Et Ürünleri Toptan Ticareti ile ilgilenen firmaların yer aldığı 1. Meslek komitesinde Beyaz Liste ile aday olduğunu açıklayan Davut Polat, önceki akşam düzenlediği yemekli toplantıda sektör temsilcileri ile bir araya geldi. Düzenlenen toplantının ev sahipliği Polat yaparken toplantıya Kırmızı Et Üreticileri Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç, Sakarya Kasaplar Odası Başkanı Levent Büyükdemir, Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman, Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Hakan Candemir, Adapazarı Kırmızı Et Birliği Başkanı Cimşit Berke, Adapazarı Kasaplar Temin Tevzi Kooperatif Başkanı Fatih Pehlivan, Sakarya Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Demir, Ferizli Süt Birliği Başkanı Hasan Çakır, Karasu Süt Birliği Başkanı Yusuf Civelek, Akyazı Süt Birliği Başkanı Hüseyin Kurt, Sakarya Ticaret Borsası Meclis Üyesi Kenan Akcan katıldı. 

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
Düzenlenen toplantıda konuşan Polat, “Bugün burada bir araya geldiğimiz çok değerli insanlara teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde, sektörümüzün sorunlarının çözümünde daha aktif görev almak için çıktığımız bu yolda şahsıma gösterilen destekten dolayı onur duydum. Amacımız, sektörümüzü Sakarya Ticaret Borsamızda en iyi şekilde temsil ederek üyelerimizin sesi olmaktır” dedi. 

Süt ürünü etiketlerinde yeni dönem: 'Köy', 'geleneksel' yazılamayacak Süt ürünü etiketlerinde yeni dönem: 'Köy', 'geleneksel' yazılamayacak

TAM DESTEK
Toplantıya katılan sektör temsilcileri ve başkanların tamamı 1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan seçimlerde Beyaz Listeden sandığa gidecek olan Davut Polat ve ekibine tam destek verdiklerini açıkladı