Büyükşehir’den engelsiz yürekler için anlamlı hareket: Mutlulukları gözlerinden okundu Büyükşehir’den engelsiz yürekler için anlamlı hareket: Mutlulukları gözlerinden okundu

Serdivan Belediyesi’nin 2023 Mali Yılı Ek Ödenek Bütçesi Programı, Belediye Meclis toplantısında görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Adem Kümbet başkanlığında gerçekleşen Kasım ayı ikinci toplantısında, tek maddeden oluşan Plan ve Bütçe Komisyonunun hazırladığı ek bütçe programı, yapılan oylama sonunda, oybirliği ile Meclis’ten geçti.

Toplantıda konuşan ve bütçe hakkında bilgi veren Serdivan Belediye Meclis Üyesi Cemil Kocacık, “Ek Bütçe teklifimizi; somut ihtiyaçları gözeterek, hizmet maliyetlerini mümkün olan en düşük düzeyde tutarak hazırladık” açıklamalarında bulundu.

Serdivan Belediyesi’nin 2023 Mali Yılı Ek Ödenek Bütçesi Kabul Edildi4Serdivan Belediyesi’nin 2023 Mali Yılı Ek Ödenek Bütçesi Kabul Edildi3Serdivan Belediyesi’nin 2023 Mali Yılı Ek Ödenek Bütçesi Kabul Edildi2Serdivan Belediyesi’nin 2023 Mali Yılı Ek Ödenek Bütçesi Kabul Edildi