Serdivan Belediyesi, üniversiteli gençlere yönelik düzenlediği ve üniversite eğitimi için şehre gelen öğrencilere yönelik gerçekleştirilen “Okula Dönüş Şenliği”ni birçok etkinlikle taçlandırdı.

6-7-8 Ekim 2023 tarihlerinde Serdivan AVM ve Cadde54 AVM arasındaki alanda düzenlenen, üç günde onlarca farklı etkinlik ve konserlerin yer aldığı Okula Dönüş Şenliği’nin son programı ise Emir Şamur ve Echo Masta konseri oldu.

20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü SGM’lerde kutlandı

Sanatçıların söylediği birbirinden güzel şarkılar gençlerin büyük beğenisini topladı. Gençler şarkılara hep bir ağızdan eşlik ederken, gece boyunca süren müzik şöleni coşku içinde geçti.

Serdivan AVM ve Cadde54 AVM arasında düzenlenen Gençlik Şenliği’nde, “VR Sanal Gerçeklik, 360 Derece Selfie, Jenga, Rodeo, Langırt, Ayak Tenisi, Balta Dart, DJ Performansı" ve de Çağla Horlar, Fatma Baba, Emir Şamur ve Echo Masta konserleri ile gençler unutulmaz üç gün yaşadı.

Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 5Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 6Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 7Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 3Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 4Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi 2Serdivan Okula Dönüş Şenliği Renkli Görüntülerle Sona Erdi