Şehrin her noktasında temas ve ziyaretlerini gece gündüz sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Aday Adayı Sezer Şengöz, ulusal basında yer aldı.

İşte ulusal basında yer alan o haber:

SABAH gazetesinden Hüseyin Cumalı'nın haberine göre, AK Parti, MHP ve BBP’den oluşan Cumhur İttifakı aday adayları adeta Sakarya’yı karış karış geziyor. Halkın yoğun ilgi gösterdiği Cumhur İttifakı aday adayları “14 Mayıs’ta sandıkları hep birlikte patlatacağız” dedi.

Erdoğan yeni Kabine'yi ne zaman açıklayacak? Ali İhsan Yavuz canlı yayında tarih verdi Erdoğan yeni Kabine'yi ne zaman açıklayacak? Ali İhsan Yavuz canlı yayında tarih verdi

Listelerin kesinleşmesine az bir süre kala Cumhur İttifakı aday adayları tam saha pres yapmaya devam ediyor. Mübarek Ramazan ayı nedeniyle gece gündüz demeden halkın arasında bulunan aday adayları vatandaşlarla sohbet edip, düşüncelerini aktarıyor. Cumhur İttifakı'nın genç ve çalışkan isimlerinden olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Aday Adayı Sezer Şengöz, Sakarya'nın 16 ilçesinde ziyaret ve temaslarını gece gündüz sürdürüyor. Şehrin 4 bir tarafını gezen Şengöz'ü tebrik eden vatandaşlar, "6'lı masa terörle arasına mesafe koymayan HDP ile yol yürüyor. Ama bunlar her karışı Şehit kanlarıyla sulanmış vatan topraklarını düşünmüyor. Bunun hesabını sandıkta ödeyecekler" dedi.

c1e47237-c16b-433c-bd1e-acb95833b2ba

Vatandaşların sıkıntı, istek ve sorunlarını dinleyen Aday Adayı Sezer Şengöz ise, "Her zaman dediğim gibi MHP bu ülkenin çimentosudur. Bizler ülkemiz için, bayrağımız için, vatanımız ve milletimiz için bir yola çıktık. MHP kadroları her zaman devletin bekası için mücadele etmiştir. Bundan sonra da sonuna kadar mücadele edecektir. Ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim Sakarya'ya ve ülkeme hizmet için aday adayı oldum. Elbette bize teveccüh gösterirlerse, bize görev verilirse canla başla çalışacağım. Her zaman olduğu gibi davanın yanında ve takipçisi olacağım" ifadelerini kullandı.

Siyasetin uzun soluklu olduğunu da anımsatan Şengöz, "Eğer davaya inanıyorsan, davana sahip çıkacağım diyorsan, ülkemi ve milletimi seviyorsan, bugün bütün bu değerlerimize sahip çıkma zamanıdır. 14 Mayıs'ta sandıktan Cumhur İttifakı çıkacaktır. 2023 hedeflerine Türkiye emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir" diye konuştu.