HALK54.COM
2022 yılına ‘elveda’ deyip 2023 yılına ‘merhaba’ dememizle birlikte yeni yıl için fiyat artışları da gündemde yer almaya başladı. 

Zam furyası her geçen gün artış gösterirken, son olarak sosyal medyada paylaşılan 2023 berber fiyat tarifesini görenler, adeta şok oldu. 

Öyle ki sosyal medyada yayınlanan berber fiyat tarifesinde saç kesiminin 170 lira, sakal kesiminin 80 lira, saç ve sakal kesiminin 250 lira ve damat tıraşının da 1500 lira olacağı iddia edildi. 

Sosyal medyada paylaşılan ve fiyatı dudak uçuklatan 2023 berber fiyat tarifesine Sakarya Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu'ndan tepki geldi.

Mudurnu'da 7 asırdır sürdürülen gelenek Mudurnu'da 7 asırdır sürdürülen gelenek

Söz konusu tarifenin asılsız olduğunu belirten Sakarya Berberler Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu, yeni tarifenin önümüzdeki hafta ilan edileceğini duyurdu.

Başkan Hacıoğlu, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Arkadaşlar Facebook  yada instigram gibi sosyal medyalarda saç sakal fiyat tarifesi atıyorsunuz çoğuda bizim önümüzdeki hafta ilan ediceğimiz tarife ile ilgili uzaktan yakından alakası yoktur lütfen kafanıza göre abuk sabuk fiyat tarifesi yayınlayıpta halkımızı ve SAKARYA BERBERLER ODASI’nıda zor durumda bırakmayın .lütfen odamızın çıkaracağı tarife dışındaki hiç bir yayınlara itibar etmeyin ve itibarsızlığada müsade etmeyin" ifadelerine yer verdi.

wef3-1