TSYD Adana Şube Başkanı Engin Kanber oldu TSYD Adana Şube Başkanı Engin Kanber oldu

Erdal Erebilir

Bandırmaspor mağlubiyeti sonrasında Sakaryaspor ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Taner Taşkın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Sakaryaspor'a veda etti. 

19 MAÇTA 9 GALİBİYET ALDI
24 Ocak 2023'de göreve gelen Taner Taşkın, Sakaryaspor'la 19 resmi maça çıktı. 50 yaşındaki teknik adam bu karşılaşmalarda 9 galibiyet, 3 beraberlik ve 7 mağlubiyet yaşadı. 

Taşkın veda paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Sakaraspor camiası ve tüm taraftarına,

Geçen sezon büyük bir heyecanla başladığımız Sakaryaspor maceramızda, bu harika kulübün armasına yakışan bir hedef doğrultusunda karakterli oyunculardan kurulu bir takım oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Ancak istediğimiz sonuçların ortaya çıkmaması üzerine başkanımızla yaptığımız derinlemesine bir görüşme sonucunda, yollarımızın ayrılmasına karar verdik.

Sakaryaspor gibi ülkemizin köklü kulüplerinden birinde görev almanın onurunu ve mutluğunu yaşadım. Bu kutsal forma için sahaya çıktığım her an, siz taraftarların coşkusu ve sevgisi benim için unutulmaz anılara dönüştü. Bu süreçte sizlerin tutkusu ve desteği benim için her zaman bir ilham kaynağı oldu.

Sakaryaspor'a bundan sonraki süreçte en içten dileklerimle başarılar diliyorum. Bu büyük camia, her zaman zirveye tırmanacak güce ve potansiyele sahiptir. Taraftarların, oyuncuların ve yönetimin birlikte çalışmasıyla daha parlak günler sizi bekliyor.

Tekrar teşekkürler Sakaryaspor!"