Sakaryaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, bandırma maçının ardından yaptığı açıklamada istifa sinyali verdi. 

Rize'den galibiyet haberi var: Büyükşehir dolu dizgin Rize'den galibiyet haberi var: Büyükşehir dolu dizgin

Maça çok iyi başlayarak golü de bulduklarını ifade eden Taşkın; "İlk yarı takım olarak doğru işler yaptık. İkinci devre oyunda daha etkili olmak için ilk devre rüzgarı bilerek karşımıza aldık. İkinci yarının sonuna kadar düşündüklerimizi sahaya yansıttık. Verilmemesi gereken bir korner atışından gol yedik ve içeri moralsiz girdik. İkinci yarı rüzgarla beraber iyi işler yaparız diye düşündük fakat oyundaki bazı oyunculardan ve oyuna soktuğum oyunculardan istediğim verimi alamadım" dedi.

İSTİFA MESAJI

Geçen yıl geldiği Sakaryaspor'u 9. sıradan alarak çok güzel işler yaptıklarını anımsatan Taşkın, bu maç öncesinde iki maç beraberlikleri olduğunu, bunun baş sorumlusunun kendisi olduğunu söyledi.
Taner Taşkın, sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu yüzden dönüşte başkanla konuşacağım, gereken neyse kendi adıma yapacağım. İstifa etmem gerekiyorsa edeceğim. İkinci yarıdaki oyunumuzdan sonra bende enerji kaybı oldu, inancımı biraz zedeledi. Bununla ilgili de bir karar alacağız. Başkanımı ve yönetimi çok seviyorum, Sakaryaspor'da çalışmak benim için bir şeref ama bu şekilde bir oyun beni son derece rahatsız etti. Yakında bir karar alacağız, yönetim kabul eder etmez bilmiyorum ama benim şu anki duygularım bunlar."