TV 264 ekranlarının gündem olan programı Gazeteciler Soruyor geçen Cuma günü canlı yayınla ekrana geldi. Moderatörlüğünü Hakan Turhan’ın yaptığı gazeteciler Safa Polat, Raif Ugan ve Hüseyin Cumalı’nın konuşmacı olarak katıldığı programda yerel seçimler ele alındı. Cumhur İttifakı’nın geçen dönem Taraklı’yı MHP’ye bıraktığını anımsatan gazeteciler, bu dönemde Taraklı’nın yine MHP’ye bırakılmasının gündemde olduğunun altını çizdi. 
Gazeteci Hüseyin Cumalı, “Bence MHP kurmayları Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı’yı yine aday yapmak istiyor” dedi.

Kilosu 50 liradan satılan hamsi için kuyruk oluşturdular Kilosu 50 liradan satılan hamsi için kuyruk oluşturdular

Cumalı, “Cumhur İttifakı bu konuda anlaşırsa İbrahim Pilavcı ile MHP devam eder. Bir de gazeteci İzzettin Kömürcü CHP’den bir kadının aday adayı olacağını söylemişti. Önümüzdeki günlerde ona da bakarız. Son olarak Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman’ın geçen hafta içinde ilçede yapılan bir açılışa davet edilmemesi, hele hele hizmete açılan eserde emeğinin olmasına rağmen açılışa davet edilmemesi çok ayıptır. Bu kadar küçük hesaplar yapmasınlar” diye konuştu.