Sahile vuran ölü inek şaşkına çevirdi Sahile vuran ölü inek şaşkına çevirdi

HALK54

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, 14 Mayıs'ta gerçekleştirilecek seçim çalışmaları çerçevesinde bugün Sakarya'ya geldi.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere şehre gelen Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, ilk olarak Sakarya Valiliği'ni ziyaret etti. 

Valilikte protokol tarafından karşılanan Bakan Kirişçi, burada özel defteri imzaladı. 

Daha sonra basına kapalı bir ortamda gerçekleştirilen Bakan Kirişçi ve Sakarya protokolünün katıldığı toplantıda bakanlığa bağlı kurum temsilcilerinden şehirde yürütülen çalışmalar hakkında brifing alındı.  

Bakan Kirişçi, Valilik ziyaretinin ardından saat 13.30'da Serdivan Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde ilimizdeki tarım sektörü temsilcileri ile bir toplantı gerçekleştirecek.

Tarım sektörü temsilcileriyle yapılacak olan toplantının ardından Bakan Kirişçi, saat 16.30'da Hendek'e geçerek bir fındık fabrikasını ziyaret edecek. 

Saat 18.00'de Akyazı'da bulunan Büyükşehir Belediyesi'nin Seracılık ve Mükemmeliyet Merkezinde incelemelerde bulunacak olan Bakan Vahit Kirişçi, iftarda ise Adapazarı Çevreyolundaki bir restoranda çiftçiler ile bir araya gelecek.

Bakan Kirişçi, saat 21.00'de AK Parti İl Başkanlığındaki ilçe ve belediye başkanları ile istişare toplantısı yaptıktan sonra şehirden ayrılacak. 

Fs8XZt5XwAAFADSFs8XZt-WYAAGXsSFs8XZt5XsAIzhPC