İlçe ziyaretlerini hız kesmeden sürdüren AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’da Çayiçi ve Kurtköy Mahallelerine, Hendek’te de Çiftlik ve Akova Mahallelerine çeşitli ziyaretlerde bulundu.

14 Mayıs öncesi, AK Parti Sakarya Teşkilatı saha çalışmalarını dört bir taraftan sürdürmeye devam ediyor. Ramazan ayı nedeniyle düzenledikleri ilçe programlarında her gün bir ilçeyi ziyaret eden İl Başkanı Yunus Tever, Sapanca’da ilk olarak ilçe merkezinde ve Çayiçi mahallesinde bulunan esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Akabinde Sapanca Belediyesi önündeki iftar çadırında vatandaşlar ile buluşan Tever, Kurtköy mahalle sakinleriyle de teravih namazı sonrası çay sohbetinde buluştu.

Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve beraberlik havasını dolu dolu yaşamaya devam ettiklerini belirten Tever, “Ramazan ayının bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için başladığımız ilçe ziyaretlerimize Sapanca ve Hendek ilçelerimiz ile devam ettik. Her iki ilçemizde de hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaşıldıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaşıldıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya durmadan devam ediyoruz. Biz milletimizin derdiyle dertlenmeye, sorunlarına çözüm üretmeye ve aziz milletimiz ile yol yürümeye her zaman devam edeceğiz. Milletin partisi olan AK Parti’nin milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Mahalle ve hane iftarlarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Sapanca ve Hendek’te bizleri bağrına basan, Sayın Cumhurbaşkanımıza dua ve desteklerini sunan tüm hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim tuttuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin” İfadelerine değindi.

Erdoğan yeni Kabine'yi ne zaman açıklayacak? Ali İhsan Yavuz canlı yayında tarih verdi Erdoğan yeni Kabine'yi ne zaman açıklayacak? Ali İhsan Yavuz canlı yayında tarih verdi

Tever, Hendek’te ise ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ettikten sonra Çiftlik Mahallesi’nde düzenlenen mahalle iftarına katıldı. İftar sonrası Akova Mahallesindeki vatandaşlarla çay sohbetinde bir araya geldi.